Про нас

ПІДПРИЄМСТВО «РІТТМАНН»

Підприємство «Ріттманн» в лютому 1993 року заснував громадянин Австрії Хаймо Ріттманн. Наш основний напрямок діяльності - перевезення і супровід вантажів від прийому замовлення, до передачі вантажу клієнту.

rittmann_logo

МИ ПРОПОНУЄМО

  • Перевезення вантажів по Україні
  • Міжнародні перевезення
  • Послуги митного брокера

СПЕЦІАЛІСТИ

Наші спеціалісти організовують перевезення ефективно та планують оптимальні маршрути для перевезення вантажів, забезпечуючи своєчасну доставку - це вже понад 20 років є запорукою взаємовигідної співпраці «Ріттманн» з нашими клієнтами.

ЯКІСТЬ

Завданням колективу є взаєморозуміння і продуктивна співпраця з кожним клієнтом.

Всі співробітники «Ріттманн» - кваліфіковані професіонали, з роками досвіду в області перевезення вантажів і знанням новітніх практик. Це - запорука високої якості послуг, які надає наша компанія.

ГАРАНТУЄМО

  • Повне розуміння клієнта
  • Збереження вантажу
  • Доступні ціни
  • Високоякісне обслуговування

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Гнучка цінова політика

Гнучка цінова політика вже довгі роки є одним з ключових факторів успішної діяльності нашого підприємства. Ми завжди враховуємо всі побажання клієнта та, безумовно, готові обговорити всі можливі варіанти, для забезпечення взаємовигідного співробітництва.

Доставка вантажу в зазначений термін

Доставку вантажів в терміни, зазначені клієнтом, ми вважаємо справою честі і престижу компанії. За весь час своєї діяльності ми жодного разу не підвели замовників, про що свідчать рекомендації наших клієнтів.

Транспортні послуги у будь-яку частину світу

Підприємство «Ріттманн» пропонує не тільки автотранспортні послуги по Україні. Ми можемо доставити Ваш вантаж в будь-яку точку світу.

Власні підрозділи

Для успішного вирішення логістичних завдань наших клієнтів структура компанії включає власні відділи: митно-брокерський, транспортний та відділ продаж.

Є питання?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

Контакти