Митно-брокерські послуги

ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ

Відповідно до Митного кодексу України, декларування транспорту і вантажів, які перевозяться через митний кордон України, може здійснювати як підприємство-брокер, так і сам власник товару що транспортується. Ви можете довірити «Ріттманн» оформити всі необхідні документи, щоб бути впевненими в успішному проходженні митного кордону.

tamozhennyj-deklarant

Послуги митного брокера

Оформлення документів імпорту, експорту та транзиту

Оформлення тимчасових дозволів на імпорт

Розрахунок митних зборів

Підготовка та оформлення митних декларацій та дозволів

Консультаціїї з митного законодавства України

Супроводження виставочних експонатів через митний кордон

За особливою вимогою клієнта підприємство може здійснювати оформлення документів також у вихідні дні. Митні брокери нашої компанії за необхідності можуть надавати послуги в офісі замовника. Зверніть увагу! Ціни на всі види послуг підприємства «Ріттманн» – доступні, а строки оформлення митних документів – професійно короткі.

Чому саме Ріттманн

  • Коректне та оперативне оформлення вантажів

    З урахуванням всіх правил та обмежень, встановлених українським законодавством, ми допоможемо Вам швидко і правильно здійснити митне оформлення вантажу, розрахувати митні платежі та мито. «Ріттманн» допоможе зробити митне оформлення вантажів максимально швидким та якісним.

  • Кваліфіковані співробітники

    Висока кваліфікація співробітників, повне технічне та програмне забезпечення разом з багаторічним досвідом дозволяють «Ріттманн» надавати всі свої послуги оперативно та якісно. Ця комбінація - джерело блискучої репутації компанії.

  • Проходження митного кордону

    Ми з задоволенням надамо консультацію щодо митного законодавства, процесу проходження митного кордону та митних зборів.

img34

Зверніться до нас, і Ви не тільки зможете швидко і якісно оформити всі необхідні документи, але і отримаєте професійну консультацію з питань митного законодавства, мита та інших митних платежів. Фахівці нашого підприємства завжди раді надати Вам вичерпну інформацію.

Контакти