Наші послуги

Наші послуги

Бажаєте, щоб вантаж було доставлено найкращим чином та із урахуванням всіх Ваших побажань? Підприємство «Ріттманн» завжди до Ваших послуг. «Ріттманн» пропонує своїм клієнтам широкий спектр логістичних послуг та доправить Ваш вантаж у будь-яку точку світу.

Транспортно-експедиційні послуги

Підприємство «Ріттманн» надає транспортно-експедиційні послуги з організації вантажних перевезень територією Україні, Європи та Азії, також ми можемо розробити нові маршрути спеціально для Вас.

Транспорт

«Ріттманн» здійснює різноманітні вантажоперевезення автомобільним, залізничним, морським та авіаційним транспортом, що дозволяє доставляти вантажі по всьому світу з мінімальними витратами.

Консолідація вантажів

«Ріттманн» забезпечує консолідацію вантажів - об'єднання вантажів від різних замовників для перевезення одним транспортом. Це дозволяє спростити оформлення документів, а також заощадити кошти на кожному окремому перевезенні.

Митне оформлення вантажів

«Ріттманн» надає послуги з митного оформлення вантажів та транспортних засобів, без необхідності розміщення їх на митних чи комерційних складах.

Бажаєте докладніше дізнатися про послуги компанії та їх вартість?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

Контакти