Логістика

Коротко про нас

Підприємство «Ріттманн», маючи багаторічний досвід у сфері перевезень та супроводу всіляких вантажів, розробляє і освоює найбільш ефективні в конкретних умовах схеми доставки товарів і вантажів. Доказ тому – успішна діяльність і розвиток компанії.

Маршрутизація

Компанія розробила безліч маршрутів перевезення вантажів, за якими доставка вантажу від відправника до одержувача здійснюється:

 • в максимально короткі терміни,
 • з найбільшим економічним ефектом,
 • yз максимальною вигодою для клієнта.

Індивідуальні рішення

Якщо маршруту, найбільш підходящого для Вашого бізнесу, у нас поки не має, наші фахівці розроблять і представлять Вам на розгляд кілька варіантів, і порекомендують найбільш доцільний. У цьому їм допоможуть не тільки великий досвід і висока кваліфікація, але й найсучасніше комп’ютерне обладнання, яке забезпечує планування оптимальних маршрутів і завантаження транспортних засобів;

ЕКСПЕДИЦІЙНІ ПОСЛУГИ ВІД КОМПАНІЇ ''РІТТМАНН'' - ЦЕ КОМПЛЕКС РОБІТ, НАДАНИХ, ЯК ВАНТАЖОВІДПРАВНИКУ, ТАК І ВАНТАЖООДЕРЖУВАЧУ, ПО:

участі в переговорах та укладення договорів з купівлі-продажу товарів

митному оформленню вантажів (імпорт, експорт)

страхування вантажів

приймання і видачі вантажів

надання складських і вантажно-розвантажувальних послуг

підбору оптимального по місткості автотранспорту

Надання інформаціі про пересування вантажу

оформлення всіх необхідних митних документів

контролю збереження вантажу

інші консультативні та допоміжні послуги

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО

 • підбір виду та типу транспортного засобу, що найбільш відповідає характеру і обсягу  вантажу, який перевозиться, а також термінів доставки;
 • максимальну узгодженість процесів транспортування і складування (завдяки наявності сучасних приміщень для зберігання вантажів);
 • оперативне інформування клієнтів про вантажі, які знаходяться в процесі перевезення.

ЗДІЙСНЮЄМО

 • транспортування вантажів стандартних розмірів;
 • доставку нестандартних та великогабаритних вантажів;
 • перевезення небезпечних (ADR) вантажів;
 • комплектування та доставку збірних вантажів;
 • оформлення імпорту експорту в Європі, Азії.
image_900x600_02-555x320

ЗАОЩАДЖУЙТЕ

 • час;
 • гроші;
 • інтелектуальний потенціал Вашого колективу,

ЧОМУ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ З ПІДПРИЄМСТВОМ ''РІТТМАНН'':

Перевезення вантажів з найменшими клопотами

Ми прагнемо до того, щоб перевезення вантажів було організовано і здійснено з найменшими клопотами і найбільшою вигодою для клієнта. При цьому формування вартості послуг абсолютно прозоре, що дає можливість будь-якому замовникові переконатися, наскільки вигідно відрізняються ціни у компанії «Ріттманн» від цін на аналогічні послуги інших компаній.

Індивідуальні запити

У своїй роботі ми враховуємо індивідуальні запити наших постійних клієнтів, а також з особливою ретельністю вивчаємо особливості нових партнерів. Підвищеної уваги заслуговують міжнародні вантажоперевезення, оскільки включають в себе досить непростий і трудомісткий етап митного оформлення. Ми гарантуємо забезпечення міжнародних перевезень на високому рівні.

Запрошуємо до співпраці також компанії

Ми запрошуємо до співпраці також компанії, які роблять перші кроки у сфері експортно-імпортних операцій. Незважаючи на те, що Україна є членом Світової Організації Торгівлі, відмінності та тонкощі в митному законодавстві країн як і раніше створюють чималі труднощі при перетині митних кордонів. Для компаній, які тільки ступають на шлях зовнішньоекономічної діяльності, вивчити ці тонкощі – завдання не з простих.

Пропонуємо скористатися послугами нашої досвідченої компанії