Митно-брокерські послуги

Основні відомості

Сьогодні, відповідно до Митного кодексу України, декларування транспортних засобів і вантажів, які перевозяться через митний кордон України, може здійснювати як підприємство-брокер, так і сам власник товару, що транспортується. Отже, Ви можете самостійно оформити митні документи в режимі експорту, імпорту та транзиту. Але тільки уявіть, скільки нормативних документів, що регулюють цей процес, Вам доведеться перечитати! І не тільки перечитати, але й розібратися, що до чого. Пілприємство «Ріттманн» пропонує широкий спектр митно-брокерських послуг та допомагає в оформленні митних документів.

Чому варто звернутися до нас:

Швидко і правильно митне оформлення вантажу

З урахуванням всіх можливостей і обмежень, встановлених українським законодавством, ми допоможемо Вам швидко і правильно здійснити митне оформлення вантажу, розрахувати митні платежі і мито та забезпечити найбільш якісне перевезення будь-якого вантажу.

Висока кваліфікація наших співробітників

Висока кваліфікація наших співробітників, блискуча репутація компанії, повна технічна оснащеність і використання новітніх інформаційних технологій дозволяють компанії «Ріттманн» гарантувати якість і оперативність всіх наданих послуг.

Митне оформлення вантажів

Підприємство «Ріттманн» допоможе зробити митне оформлення вантажів максимально швидким та якісним.

Ми надаємо послуг:

  • митне оформлення експорту, імпорту, транзиту;
  • тимчасове ввезення/вивезення;
  • розрахунок митних платежів;
  • оформлення митної декларації для пропуску товарів через митний кордон України;
  • оформлення дозвільної документації;
  • акредитація суб’єктів ЗЕД;
  • консультації з питань митного законодавства України;
  • митне оформлення виставкових вантажів та інші митно-брокерські послуги.

Митно-брокерські послуги

На особливу вимогу клієнта підприємство може здійснювати оформлення документів і у вихідні дні. Митний брокер нашої компанії при необхідності виїде прямо в офіс замовника. Зверніть увагу! Ціни на всі види послуг підприємства «Ріттманн» – доступні, а строки оформлення митних документів – мінімальні.

Зверніться до нас, і Ви не тільки зможете швидко і якісно оформити всі необхідні документи, але і отримаєте професійну консультацію з питань митного законодавства, мита та інших митних платежів. Фахівці нашого підприємства завжди раді надати Вам вичерпну інформацію.

Зв'язатися з нашими менеджерами і отримати консультацію