Митно-брокерські послуги

Основні відомості

Сьогодні, відповідно до Митного кодексу України, декларування транспортних засобів і вантажів, які перевозяться через митний кордон України, може здійснювати як підприємство-брокер, так і сам власник товару, що транспортується. Отже, Ви можете самостійно оформити митні документи в режимі експорту, імпорту та транзиту. Але тільки уявіть, скільки нормативних документів, що регулюють цей процес, Вам доведеться перечитати! І не тільки перечитати, але й розібратися, що до чого. Пілприємство «Ріттманн» пропонує широкий спектр митно-брокерських послуг та допомагає в оформленні митних документів.

Чому варто звернутися до нас:

Якісне та оперативне митне оформлення вантажу

З урахуванням всіх можливостей і обмежень, встановлених українським законодавством, підприємство «Ріттманн» допоможе зробити митне оформлення вантажів максимально швидким та якісним.

Висока кваліфікація наших співробітників

Високо кваліфікані співробітники, блискуча репутація компанії, повне технічне оснащання і використання новітніх інформаційних технологій дозволяють компанії «Ріттманн» гарантувати якість і оперативність надання всіх послуг.

Ми надаємо послуг:

  • митне оформлення експорту, імпорту, транзиту;
  • тимчасове ввезення/вивезення;
  • розрахунок митних платежів;
  • оформлення митної декларації для пропуску товарів через митний кордон України;
  • оформлення дозвільної документації;
  • акредитація суб’єктів ЗЕД;
  • консультації з питань митного законодавства України;
  • митне оформлення виставкових вантажів та інші митно-брокерські послуги.

Митно-брокерські послуги

За особливою вимогою клієнта підприємство може здійснювати оформлення документів також у вихідні дні. Митні брокери нашої компанії при необхідності мають можливість надання послги в офісі замовника. Зверніть увагу! Ціни на всі види послуг підприємства «Ріттманн» – доступні, а оформлення митних документів професійно швидке.

Зверніться до нас, і Ви не тільки зможете швидко і якісно оформити всі необхідні документи, але і отримаєте професійну консультацію з питань митного законодавства, мита та інших митних платежів. Фахівці нашого підприємства завжди раді надати Вам вичерпну інформацію.

Зв'язатися з нашими менеджерами і отримати консультацію