Про нас

Підприємство «Ріттманн»

Підприємство «Ріттманн» було засноване в лютому 1993 року громадянином Австріїї паном Хаймо Ріттманн. Основним напрямком діяльності підприємства є надання повного комплексу послуг замовнику із супроводження вантажів – з моменту прийому замовлення на перевезення, до моменту завершення митного оформлення та передачі товару замовнику.

Контакти

Ми пропонуємо:

перевезення вантажів по Україні
міжнародні перевезення
митний брокер

Спеціалісти

Спеціалісти підприємства у своїй роботі використовують найновітніші розробки в галузі інформаційних технологій і логістичних систем, що дає можливість планувати й організовувати перевезення вантажів максимально ефективно і своєчасно, забезпечуючи при цьому оптимальні результати, що є запорукою взаємовигідної співпраці.

Якість

image_900x600_06-420x300

Всі співробітники нашого підприємства – професіонали високої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи у сфері вантажоперевезень. Завданням колективу є взаєморозуміння і продуктивна співпраця з кожним клієнтом, а також забезпечення найвищої якості послуг. Щоб досягти максимальної якості обслуговування, підприємство використовує власні надійні схеми і прийоми, перевірені за час нашої діяльності на ринку перевезення вантажів.

Гарантуємо

image_900x600_11-870x480
  • повне розуміння клієнта,
  • збереження вантажу,
  • доступні ціни,
  • високоякісне обслуговування.

Це дозволяє значно скоротити витрати, пов’язані з митним оформленням вантажів та їх транспортуванням через кордон України.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Враховуємо всі побажання клієнта

Гнучка цінова політика вже довгі роки є запорукою успішної діяльності нашого підприємства. Ми завжди враховуємо всі побажання клієнта і, безумовно, готові обговорити всі можливі варіанти, для забезпечення взаємовигідного співробітництва.

Доставка вантажу в зазначений термін

Доставку вантажів в терміни, зазначені клієнтом, ми вважаємо справою честі і престижу компанії. За весь час своєї діяльності ми жодного разу не підвели замовників, про що свідчать рекомендації наших клієнтів. Для цього використовуємо самі новітні розробки в сфері інформаційних технологій і логістики, а також висококваліфікований персонал.

Автотранспортні послуги в будь-яку частину світу

Підприємство «Ріттманн» пропонує не тільки автотранспортні послуги по Україні. А також ми доставимо Ваш вантаж в будь-яку точку світу. Не має значення, у якій його частині знаходиться пункт призначення.

Власні підрозділи

Для успішного вирішення логістичних завдань наших клієнтів структура компанії включає власні відділи: митно-брокерський, транспортний та відділ продаж.

Наші партнери

  • Hawle
  • Konica Minolta
  • Getriebebau NORD

Виникли питання з приводу співпраці або послуг?